HEX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
DJ_Pirat

DJ_Pirat


Broj poruka : 39
Datum upisa : 28.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 10:49 pm

Fore I Fazoni I love you Embarassed

Na predlog Ane ,,,ahhahaha...ako budem imao volje objasnicu vam kako u par koraka smuvati ribu sa chata lol!
Nazad na vrh Ići dole
DJ_Pirat

DJ_Pirat


Broj poruka : 39
Datum upisa : 28.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Teorija Po heh-u   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 10:51 pm

heh:> daj sisu

Razz
Nazad na vrh Ići dole
an4

an4


Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 2:30 am

ko dodje nek chita i uchi be ..nek upija svaku rech ....jer poneku tajnu odace nam veliki poznavalac zenskog srdza.........tam tam tam tam DJ_Pirat weeeee a ja tju sad da begam da nedaj boze ove njegove priche neurode plodom kod zenske populacije belaj onda ... scratch
Nazad na vrh Ići dole
DJ_Pirat

DJ_Pirat


Broj poruka : 39
Datum upisa : 28.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 3:25 am

Ne smem deliti savete heh ce poceti da jebe..a HEX ce zgrnuti mi sve ribe i ja cu ostati suvog kurca:)
Nazad na vrh Ići dole
an4

an4


Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: strogo mushka stranica.....!!!!!   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 1:45 pm

no coment!!!
Nazad na vrh Ići dole
DJ_Pirat

DJ_Pirat


Broj poruka : 39
Datum upisa : 28.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 1:44 am

Hahaha ANA sta ti dolazis na ovu temu Very Happy? kad je ova tema kako zbariti ribu sa chata ? hoce i ti da zbarish jednu? LEZBEJKA lepo ja rekao lol!
Nazad na vrh Ići dole
HEX
Admin
HEX


Broj poruka : 13
Location : iza tebe :)
Datum upisa : 07.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 1:53 am

probajte sa @ (op) nekoj, kod mene tako uvek uspeva Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hexeh.110mb.com
DJ_Pirat

DJ_Pirat


Broj poruka : 39
Datum upisa : 28.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 7:23 pm

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a

Ana moze pomoci oko ove teme posto je ona JEDNA OD RIBA SA CHATA

Pa ce objasni na sta danasnje ribe padaju na chatu???

Anna kako si ti pala na HEXA sta ti se to toliko svidelo???

Molim te pomozi nam oko ove teme da napishemo nesto:)

KISS za Anu I love you
Nazad na vrh Ići dole
an4

an4


Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 7:34 pm

Very Happy
ti kao da si povredio glavu Sad
pa dobio si odgovor ako nisi zadovoljan sta sad...
ukljuchi mashtu...
e da
postajesh neprijateljski raspolozen prema meni.... Sad provocirash , neznam zasto, ako nemash nesto drugo da pitash nemoj ni ovo postaje dosadno, ja tebe netju provocirati,.... nekad si mi valjao u zivotu i ja to cenim, zauvek, npr spremio si mi mirc , dao link za muziku, hvala ti .
ae pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
DJ_Pirat

DJ_Pirat


Broj poruka : 39
Datum upisa : 28.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 7:41 pm

Hm ja da sam neprijateljski raspolozen Tebe nebi bilo ni na chatu ni na forumu:)

tako da nisam neprijateljski raspolozen:)
Nazad na vrh Ići dole
HEX
Admin
HEX


Broj poruka : 13
Location : iza tebe :)
Datum upisa : 07.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 5:04 am

jednom mi jedan dechko na krsti reko samokazi da imash 20 cm...i sve padaju. ja se pochudio confused zar je mogutje reko ... i reko ae da probam banem ja nekim devojchicama pochemo pricu i ja ko grom iz vedra neba kazem 20 cm mi je.... i cekam odgovor, shta mislite shta su mi rekle?
Nazad na vrh Ići dole
http://hexeh.110mb.com
speedy

speedy


Broj poruka : 1
Godina : 34
Location : 4 tocka
Datum upisa : 06.06.2008

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimePet Jun 06, 2008 3:02 pm

ne smem da zamislim sta ti je rekla??
jel bilo seljacino mrtva ovo ono ili ???
Nazad na vrh Ići dole
HEX
Admin
HEX


Broj poruka : 13
Location : iza tebe :)
Datum upisa : 07.11.2007

Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitimePet Jun 06, 2008 8:37 pm

ma jok bro....napalila se i pochela josh da se raspituje, morao sam da begam pale
Nazad na vrh Ići dole
http://hexeh.110mb.com
Sponsored content





Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a   Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako Zbariti Ribu Sa IRC-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako vam se djasvi 4rum?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HEX :: Generalna diskusija :: Memla-
Skoči na: